AkademikPsikoloji 1999 yılında Uzm.Psi.Dan.Zeynep Balcı tarafından kurulmuştur.

Hem psikoloji alanındaki konuları temel alarak güncel gelişmeleri takip ederek eğitimeler vermek, birçok farklı kavramı ölçen testleri geliştirmek ve kariyer danışmanlığında kullanmak hem de koçluk/mentorluk/supervizyon becerilerini kullanarak çalıştıkları kişi veya takımları kendi potansiyellerine ulaştırmak temel çalışma alanıdır.

uZMAN PSİKOLOJİK DANIŞMAN

ZEYNEP BALCI

Kendimi sezgilerine ve fark ettiklerine güvenen bir kolaylaştırıcı olarak tanımlamayı seviyorum. Sürekli bir şeyleri merak edip, yeni kapıları açıp, olabildiğince hayatı takip edip yeni şeyler öğreniyorum. Öğrendiklerimi, sevdiğim şeyleri, kendi önceliklerime, hayat değerlerime iyi gelen bilgileri hayatla bazen yazarak, bazen konuşarak bazen de susarak paylaşıyorum.

Kendini sevme, olduğun gibi olmak, sanat ile ifade, mindfulness, şimdi ve burada, öz-şefkat, kişisel gelişim, psikoloji, gençler, benim en sevdiğim konuların başında. Benim yolum, merak ettiklerimi araştırmak, bildiklerimi hayata geçirmek, başkalarıyla paylaşmak, konuştuğum gibi yaşamak, yaşadığım hayatta kendime dürüst olmak. Gerisi ne kadar az, o kadar çok.

Detaylı Özgeçmiş
Yard. Doç Dr.

CANAN SAVRAN

Canan Savran, Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü mezunudur. Yüksek Lisansını aynı Üniversite’de, Doktorasını ise Marmara Üniversitesi’nde yapmıştır. 1983-2007 şubat tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümü, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Ana Bilim Dalında öğretim üyesi olarak çalışmıştır. Marmara Üniversitesi’ndeki görevi sırasında Haliç, Okan ve Yeditepe Üniversiteleri Psikoloji Bölümleri’nde de öğretim üyesi olarak dersler vermiştir.

Şu anda çeşitli Özel İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları’na ve İnsan Kaynakları Şirketleri’ne danışmanlık yapmaktadır. Savran’ın çok sayıda yurt içi ve yurt dışında yayınlanmış bilimsel yayını bulunmaktadır.

Akademik Psikoloji

İLETİŞİM FORMU

    Ne hakkında daha fazla bilgi istersiniz?